Stwórzmy razem Twój wymarzony dom

Firma remontowa Poznań
Firma remontowa Poznań

 


 

Zabudowa poddasza Poznań i okolice

Ocieplanie poddaszy

Przez dach budynku potrafi uciekać od 10 do 25 procent ciepła, dlatego ocieplając poddasze tak istotne jest prawidłowe wykonanie i dbałość o szczegóły. Zalecana warstwa termoizolacji to 25-30 cm uzyskiwanej za pomocą dwóch warstw wełny. Układanie wełny na poddaszu musi być przeprowadzone z najwyższą precyzją aby uniknąć mostków termicznych, a co za tym idzie, strat ciepła. Kolejna istotną rzeczą jest prawidłowo ułożona i szczelna paroizolacja chroniąca materiał izolacyjny oraz elementy drewniane dachu przed wilgocią. Tylko odpowiednio przeszkolona ekipa jest w stanie sprostać temu zadaniu.

Zabudowa poddasza

Wykonujemy kompleksową zabudowę poddaszy. Zaczynając od położenia termoizolacji i paroizolacji, wykonania rusztu, przykręcenia płyt, a kończąc na gładkich i pomalowanych ścianach dla użytkowych poddaszy. Wiemy jak ważnym elementem energooszczędnego domu jest ten etap. Posiadamy odpowiednie umiejętności i wiedzę, żeby wykonać pracę w profesjonalny sposób i zapewnić ciepło w domu na lata.

Układanie wełny Poznań
Układanie termoizolacji Poznań

Zabudowa z płyt GK Poznań
Zabudowa skosów dachu Poznań

Zdjęcia:


 

UNIKATDOM Firma remontowa Poznań i okolice (Biedrusko, Chludowo, Czerwonak, Kiciń, Komorniki, Luboń, Suchy Las, Plewiska, Przeźmierowo, Rokietnica, Swadzim, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Złotniki, Złotkowo). Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 unikatdom.pl

 

Znajdź nas na:

 

Firma remontowa Poznań
UNIKATDOM
w Google+