Stwórzmy razem Twój wymarzony dom

Firma remontowa Poznań
Firma remontowa Poznań

 


 

Układanie paneli oraz montaż drzwi Poznań i okolice

Układanie paneli podłogowych

Montaż paneli podłogowych to jedna z ostatnich prac wykończeniowych. Nasza ekipa świadczy tę usługę już od 16 zł za metr kwadratowy. W celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności pod spód kładziemy folię paroizolacyjną chroniącą panele przed wilgocią oraz maty pod podłogi pływające wyrównujące dodatkowo podłoże. Niewątpliwą zaletą dobrej jakościowo maty jest jeszcze tłumienie hałasu zwiększające komfort użytkowania podłogi.

Montaż drzwi

Montaż paneli Poznań
Układanie paneli Poznań

Montaż drzwi Poznań
Montaż drzwi Poznań

Zdjęcia:


 

Po podłogach najczęściej montuje się drzwi i ostatecznie wykańcza mieszkanie. Ceny za osadzenie drzwi wraz z ościeżnicami i skrzydłami zaczynają się już od 120zł za sztukę. Najważniejszą rzeczą jest prawidłowe wykonanie otworu, w którym zostaną zamontowane drzwi. Nie tylko musi on posiadać odpowiednia szerokość i wysokość, ale również powinien być wytynkowany w dobry sposób, tak żeby po zamontowaniu listew zakrywających nie powstały szpary po bokach. Zapraszamy do skorzystania z oferty i zapoznania się z cennikiem za pozostałe usługi.

UNIKATDOM Firma remontowa Poznań i okolice (Biedrusko, Chludowo, Czerwonak, Kiciń, Komorniki, Luboń, Suchy Las, Plewiska, Przeźmierowo, Rokietnica, Swadzim, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Złotniki, Złotkowo). Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 unikatdom.pl

 

Znajdź nas na:

 

Firma remontowa Poznań
UNIKATDOM
w Google+