Stwórzmy razem Twój wymarzony dom

Firma remontowa Poznań
Firma remontowa Poznań

 


 

Opinie UNIKATDOM Poznań

Zaufaj nam, tak jak zrobili to inni

Poniżej znajdują się opinie wystawione przez inwestorów, którzy podjęli z nami współpracę. Zawsze staramy się dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Zdanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, więc po zapoznaniu się z oczekiwaniami, ustalamy razem optymalne rozwiązania. Więcej referencji można zobaczyć na stronach społecznościowych naszej firmy np. Google+ lub też na Facebooku(nie jest wymagane logowanie, ani też zakładanie konta). Zapraszamy do kontaktu.


“Solidna firma starannie i rzetelnie wypełniająca powierzone zadania. Serdecznie polecam !“ - Paulina S.


“Profesjonalizm i dbałość o klienta w każdym calu. Troska o każdy szczegół i bardzo dobry kontakt. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Tym bardziej, że nie było mnie na miejscu podczas całego remontu. Polecam firmę Pana Rafała każdemu, komu zależy na dobrze wykonanej robocie. Temu Panu można zaufać.” - Joanna P.


“Jestem bardzo zadowolona z remontu w moim mieszkaniu przeprowadzonego przez firmę UNIKATDOM. Fachowcy dysponują odpowiednim sprzętem, są solidni, profesjonalni i dokładni oraz potrafią doradzić i znaleźć dobre rozwiązania. Polecam!” - Katarzyna J.

Opinie UNIKATDOM


 

UNIKATDOM Firma remontowa Poznań i okolice (Biedrusko, Chludowo, Czerwonak, Kiciń, Komorniki, Luboń, Suchy Las, Plewiska, Przeźmierowo, Rokietnica, Swadzim, Swarzędz, Tarnowo Podgórne, Złotniki, Złotkowo). Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 unikatdom.pl

 

Znajdź nas na:

 

Firma remontowa Poznań
UNIKATDOM
w Google+